Dar 1995 m. UNESCO organizacija paskelbė lapkričio 16-ąją Tarptautine tolerancijos diena. Norėdami prasmingai paminėti šią dieną bei praskaidrinti lietingo rudens kasdienybę vienišiems, ligotiems, vyresnio amžiaus žmonėms, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos neformaliojo ugdymo dainos studijos „Bangelė“ kolektyvas, vadovaujamas muzikos mokytojos Rasos Linkienės, lankėsi V. Gaigalaičio globos namuose.

Sugužėjo net trisdešimt penki 1-4 klasių dainorėliai, kurie dainuodami mokosi auginti bendrumo, pagarbos, pagalbos daigelius savo mažose širdelėse.

Jaunieji artistai buvo palydėti gausių aplodismentų, apdovanoti direktoriaus Rimanto Ramanausko padėkos raštu ir kvietimu dar ne kartą čia apsilankyti.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos

muzikos mokytoja Rasa Linkienė