Šiemetinė mokinių prezidentūra džiugina savanoriškumu. Prezidentūros vadovės choreografijos mokytojos V. Zacharevičienės griežtu apsisprendimu buvo nutarta į MP (MOKINIŲ PREZIDENTŪRĄ) priimti tiktai to vertus mokinius. Spalio mėnesį norintys tapti MP nariais turėjo prisistatyti, ką ketina nuveikti, kokius darbus norėtų dirbti, pateikti savo siūlymų. Iš viso šiuo metu MP sudaro 27 nariai.

Lapkričio 15 d. ilgosios pertraukos metu įvyko naujai išrinktos Prezidentės 8c klasės mokinės Lauros Bundulaitės inauguracija. Viceprezidentais išrinkti Deivydas Stalmokas (10b) ir Ugnė Šimulytė (8b). Naująją Prezidentę sveikino mokyklos direktorius, MP vadovė, „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentūra. Griaudžiant būgnams iškilmingai įteiktos regalijos, nuskambėjo Prezidentės priesaika.

Lauksime gražių darbų visų mokinių labui.