Lapkričio 14 d. mokykloje vyko Pyragų diena – akcija, skirta paremti labiausiai tos paramos reikalingiems mokiniams. Antrosios ir trečiosios pertraukų metu antrojo aukšto fojė pakvipo įvairiausių skanumynų kvapais. Daugelis šių skanumynų – mūsų mokinių kartu su mamomis sumanyti kepiniai. Net du didžiulius pyragus iškepė mokyklos virtuvės darbuotojos. Mokytojai susitarė kiekvienas nupirkti skanumynų už penkis eurus, kad būtų solidžiai papildyta aukojamų pinigų suma. Iš viso suprekiauta 640 €, už kuriuos bus nupirkta mokymo priemonių ir stalo žaidimų spec. poreikių mokiniams. 50 € skyrėme kaimynams „Naminuko“ ugdytiniams.

E. Žiedas