Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 3 c klasės mokiniai spalio 30 dieną dalyvavo Respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje praktinėje konferencijoje „Jaunųjų tyrėjų laboratorija“. Konferencija vyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje. Pradinių klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų demonstravo fizikos ir chemijos eksperimentus, pristatė bandymus, skaitė pranešimus. Mūsų mokyklos trečiokai pristatė bandymą „Kas padeda išvalyti dėmes“. Konferencijos metu buvo galima susipažinti su UAB „Mokslo technologijos“ mobiliomis fizikos, chemijos laboratorijomis pradinių klasių mokiniams. Rengėjai konferencijos dalyviams surengė išvyką į Kretingos muziejaus žiemos sodą.

Pradinių klasių mokytoja-metodininkė

Jūratė Feigytė