Kas tai yra Helovinas? Iš kur atėjo ši šventė? Atsakymus į šiuos ir dar daug kitų klausimų vaikai sužinojo netradicinėse pamokose, kurias 2-4 klasių mokiniams pravedė anglų kalbos mokytojos A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė.

Mokytoja papasakojo seną Helovino legendą, vaikai sprendė kryžiažodžius, dainavo. Pasigaminome „vaiduoklius“, kurie pamokos pabaigoje „šoko diskotekoje“. Pamoka praėjo linksmai, vaikai sužinojo naujų žodžių, pritaikė juos kalboje.

Gal Helovinas ir nėra lietuviui artima šventė, bet visada naudinga susipažinti su kitų tautų kultūra.

Mokytojos R. Juodeikienė, A. Jeriomenkienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13