Rugsėjo 26-oji – Europos Kalbų Diena, kurią mūsų mokykla švenčia jau daug metų.

Šiemet 5-10 klasių mokiniai buvo pakviesti į protų kovą „Europos kalbos“. Vyko 4 turai, skirti įvairioms mokykloje mokomoms kalboms: 1-as turas apie prancūzų ir vokiečių kalbas, 2-as turas apie anglų kalbą, 3-as turas buvo skirtas rusų kalbai ir 4-as turas – lietuvių kalbai.

Klausimus ir užduotis kūrė užsienio kalbų mokytojos – A. Valskienė, L. Sukurienė, S. Mineikienė, A. Jeriomenkienė, J. Žemgulienė ir lietuvių kalbos mokytojos – L. Pilkaitienė, I. Žukauskienė bei S. Sičiūnienė.

Mokiniai buvo žingeidūs ir kūrybiški. Visi dalyviai apdovanoti saldžiais prizais.

Sonata Mineikienė

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Foto albumas >>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11