Š. m. spalio 4 d., Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos biblioteka sulaukė svečių iš Klaipėdos. m. viešosios I. Simonaitytės bibliotekos. Viešosios bibliotekos atstovės pristatė mokiniams skaitymo skatinimo žaidimą „Knygosūkis“, kurį biblioteka sukūrė ir išleido pasitelkiant įvairias projektines lėšas. Į mokyklos skaityklą buvo pakviesti 8-10 klasių atstovai, kurie susiskirstę komandomis išbandė žaidimą kartu su viešosios bibliotekos darbuotojomis. Mokiniams į pagalbą, o gal ir patys susidomėję galimybe žadimą išbandyti, atskubėjo ir keletas pedagogų. Komandos pagautos azarto, iš pradžių nedrąsiai, o vėliau vis ryžtingiau varžydamosi, pasitikrino savo literatūrines žinias. Nugalėtoja tapo žaliųjų komanda su muzikos mokytoju R. Stoškumi priešakyje.

Atsisveikindamos Klaipėdos m. viešosios I. Simonaitytės bibliotekos atstovės žaidimą padovanojo mokyklos bibliotekai, todėl dabar vyresniųjų klasių mokiniai savo literatūrines žinias galės pasitikrinti netradiciškai – žaisdami stalo žaidimą „Knygosūkis“.

Bibliotekininkė

Vitalija Valaikė