„Vyresnės kartos gargždiškiai dar puikiai atsimena laikus, kai Gargždų parko teritorijoje įsikūrusi naujutėlaitė 2-oji vidurinė mokykla juos kviesdavo į Kiemo šventes. Jau pats 2-osios mokyklos atsiradimas tuomet buvo nemažas įvykis, rodantis rajono centro augimą. Tuometinei kartai, neišlepintai išmaniųjų technologijų – kompiuterių, mobiliųjų telefonų – reikšmingas įvykis būdavo ir mokyklos Kiemo šventė.

Dažniausiai visa, kas yra nauja, iš tiesų yra sena, tik primiršta. Dabartinė, jau „Kranto“ pagrindinė mokykla, dar pernai sumanė atgaivinti šią tradiciją atsiliepdama į Švietimo ir mokslo ministerijos skelbtus 2015–2016 mokslo metus kaip Mokyklos bendruomenės būrimo formą.“ (Žiedas E. Filosofas A. Jokubaitis į savo mokyklą sugrįžta su paskaita [interaktyvus]. [Žiūrėta 2017 m. gegužės 31.]. Prieiga per internetą:< http://www.gargzdai.lt/filosofas-a-jokubaitis-i-savo-mokykla-sugrizta-su-paskaita/ >).

Dalyvavusieji aktų salėje gėrėjosi mokytojų, mokinių ir jų tėvų kūrybinių darbų paroda „Mano pomėgiai“, kur taip pat turėjo galimybę susitikti su buvusiu mokyklos auklėtiniu filosofu, politologu, humanitarinių mokslų daktaru, profesoriumi Alvydu Jokubaičiu.

Mokyklos kieme vyko „Pavasario mugė“, mokinių ir mokytojų koncertas „Labas rytas, artuma mylimų žmonių“, o Lietuvos Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai sudarė galimybę pašaudyti tire, supažindino su karine amunicija.

Foto albumas >>