Sulaukėme pradinių klasių Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuojamų konkursų „Kalbų Kengūra 2017“ (lietuvių kalba), „Istorijos ir Gamtos Kengūrų 2017“ rezultatų. Šiemet konkursuose dalyvavo 47 trečių-ketvirtų klasių mokiniai.

Kadangi šiemet dalyvavo mažiau mokinių, tai ir rezultatai kuklesni. „Kalbų Kengūra 2017“ dalyvavo 27 mokiniai. 1 mokinė apdovanota Auksinės Kengūros diplomais, 1 – Sidabrinės Kengūros diplomu ir 2 mokiniaiOranžinės Kengūros diplomais.

„Gamtos Kengūra 2017“ dalyvavo 13 trečių-ketvirtų klasių mokinių. Čia rezultatai kuklesni. 1 mokinys apdovanotas Oranžinės Kengūros diplomu.

„Istorijos Kengūra 2017“ dalyvavo 7 ketvirtų klasių mokiniai. Čia iki apdovanojimų sėkmės pritrūko.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir jų mokytojomis.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

„Kalbų Kengūra 2017“