Š.m. vasario 7 dieną mūsų mokykloje vyko Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) projektas – vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, kuriame dalyvavo 42 jaunieji vertėjai (4-10 klasių). 32 moksleiviai vertė pasirinktą tekstą iš anglų kalbos ir 10 moksleivių iš rusų kalbos.

Kovo 1 dieną buvo organizuojamas VKIF projektas „Kalbų Kengūra 2017“. Jame dalyvavo net 60 anglų kalbos besimokančių moksleivių (3-10 klasių).

Jau žinomi šių projektų rezultatai. Pusė vertimų konkurse dalyvavusių moksleivių (21) tapo nugalėtojais. 18 iš jų labai gerai išvertė tekstą iš anglų kalbos ir 3 iš rusų kalbos. Kalbų Kengūroje puikias žinias parodė 24 moksleiviai: 8 laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą, 7 – Sidabrinės Kengūros diplomą ir 9 – Auksinės Kengūros diplomą.

Moksleivius konkursams ruošė mūsų mokyklos anglų kalbų mokytojos: Alma Jeriomenkienė, Renata Juodeikienė, Sonata Mineikienė, Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė bei rusų kalbos mokytojos Erika Rybakova ir Janina Žemgulienė.

Labai džiaugiamės moksleivių ir mokytojų rezultatais.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė

„Kalbų Kengūra 2017“ nugalėtojų sąrašas >>