Siekiant išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos, kitų šalių vaikų ugdymo įstaigose, jau tryliktąjį kartą buvo rengiamas tarptautinis vaikų meno projektas Motinos dienai paminėti. Jo iniciatoriai - Kauno menų darželis „Etiudas“.

Mūsų mokykla yra aktyvi šio projekto dalyvė. Šių metų tema – „Laiškas mamai“. Aktyviausi buvo pradinių klasių mokiniai. Kiekviena klasė paruošė po gražų rėmelį, kuriame įrėmino savo švelniausius, gražiausius žodžius mamai įvairiausia forma- laiškais, eilėmis, piešiniais, kiekvienas pagal savo gebėjimus. Mokyklos fojė surengta šių darbų paroda, o darbų nuotraukos išsiųstos organizatoriams.

Dalyvavimas šiame projekte sudaro puikias sąlygas kiekvienam vaikui sukurti savitą dailės darbą Mamai.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Jolanta Gilvonauskienė