Gegužės 9 dieną Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinėje mokykloje vyko regioninis liaudiškos dainos festivalis „Vyturio giesmė“. Šioje liaudies dainos mylėtojų šventėje dalyvavo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos neformaliojo ugdymo dainos studijos „Bangelės“ dainininkai: Eva Srėbaliūtė, Tija Janavičiūtė, Izabelė Pruselaitytė, Fausta Frolova, Adomas Šiaulytis, Agota Šiaulytytė, Austėja Simanauskaitė, Austėja Rumšaitė, Greta Ruibytė, Lukas Mažeikis, Agnė Riaukaitė, Eglė Kvėkšaitė, Marija Mikalauskytė, Beata Mažeikytė, Benediktas Motuzas, Patricija Kairytė, Meda Paulikaitė, Elzė Buivydaitė, Ugnė Drungilaitė. Dviems „Bangelių“ ansambliams kanklėmis pritarė Dominyka Macaitė. Ansambliai buvo šiltai sutikti publikos ir komisijos. Apdovanoti padėkos raštais ir nominacija „Lyriškiausios dainos profesionalai“. Ansamblius ruošė muzikos mokytoja, metodininkė Rasa Linkienė.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos

mokytoja Rasa Linkienė