Kovo 15 d. „Minijos“ progimnazijoje vyko popietė „Dainuojame rusiškai“. Dalyviai rinkosi iš Ketvergių, Kretingalės, Dovilų, „Kranto“ pagrindinių mokyklų, Veiviržėnų, „Vaivorykštės“ gimnazijų, „Minijos“ progimnazijos. Buvo linksma, smagu, nuoširdu klausytis klasikinių, šiuolaikinių dainų. Rusų kalbos mokytis galima ir kitaip. Tą parodė gausus dalyvių būrys. Mūsų mokyklai puikiai atstovavo 8a klasės mokiniai: Gintarė Lamsodytė, Kamilė Mikutytė, Julija Reimontaitė, Neda Grikšaitė, Marija Stalmokaitė, Modestas Vilčinskas. Mokinius dainuoti mokė muzikos mokytojas Ringaudas Stoškus, jam talkino rusų kalbos mokytojos Erika Rybakova ir Janina Žemgulienė.

Rajono rusų kalbos metodinio ratelio pirmininkė

Janina Žemgulienė