Kovo 10 dieną „Minijos“ progimnazijoje vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „Hard Nuts“, kuriame dalyvavo 15 komandų. Mokiniai įdomiai praleido laiką, parodė savo anglų kalbos žinias, išmintį apie gamtą, socialinę ir kultūrinę aplinką. Džiaugiamės mūsų mokyklos ketvirtokais, komandos „Sunny Days“ nariais: Emilija Stankute, Domu Gyliu, Benediktu Motuzu, Vakariumi Rudžiu ir Sandra Paustijanaite, kurie šauniai pasirodė ir iškovojo antrąją vietą.

Anglų k. mokytojos

A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė