Kovo 3 d. į Endriejavo pagrindinėje mokykloje vykusį rankų lenkimo turnyrą rinkosi jaunimas iš Klaipėdos miesto ir rajono: Gargždų sporto, „Kranto“ ir Dituvos pagrindinių mokyklų, Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir, žinoma, šeimininkų – Endriejavo pagrindinės mokyklos. Svečių teisėmis į turnyrą atvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos sportininkai.

Tokio sportininkų antplūdžio Endriejave priežastis – Klaipėdos rajono jaunimo rankų lenkimo atrankinės varžybos į Lietuvos jaunimo čempionatą. Turnyre, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, užsiregistravo ir varžybose dalyvavo 86 įvairaus amžiaus, svorio ir lyties atstovai.

Nugalėtojų vardus iškovojo „Kranto“ moksleiviai Karolis Žemgulys (Vaikinų grupėje iki 60 kg: kaire ranka – II vieta, dešine – I vieta), Antanas Butkis (Vaikinų grupėje iki 70 kg: kaire ranka – II vieta, dešine – III vieta).

Stipriausia tarp merginų, kuri savo atkaklumu, technika ir fizine jėga pralenkė visas tos dienos varžybų dalyves – Edita Bendikaitė – taip pat „Kranto“ moksleivė (+60 kg svorio kategorijoje: ir kaire, ir dešine ranka – I vieta. Absoliučioje svorio kategorijoje – I vieta).

Mokytojas metodininkas,

treneris Giedrius Ratkus