Lapkričio 30 d. vyko rajoninis rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Į renginį atvyko gausus būrys skaitovų, dainininkų iš Ketvergių pagrindinės mokyklos, „Minijos“ progimnazijos, „Vaivorykštės“ gimnazijos. Mūsų mokyklai puikiai atstovavo aštuntokės: Gintarė Lamsodytė, Julija Reimontaitė, Neda Grikšaitė ir Valdonė Pakamorytė. Džiaugėmės vaikų puikiu skaitymu, aktoriniais gebėjimais. Buvo šilta, jauku ir gera. Visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis, padėkos raštais.

Renginį organizavo ir vedė rajono rusų kalbos būrelio pirmininkė, mokyt. metodininkė Janina Žemgulienė.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Janina Žemgulienė