Lietuvos neformaliojo švietimo centras baigė vykdyti atranką mokyklų, kurioms bus suteikta teisė dalyvauti iš ES lėšų finansuojamame projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Mūsų mokyklos mokinių komanda projekte dalyvaus 2017 m. ir 2018 m. vasario mėnesiais. Dalyviams siūlomos 6 edukacinės programos: kultūrinės – meninės, technologijų ir kūrybinių industrijų, gamtos ir ekologijos krypties – po dvi iš pasirinktos krypties. Pasibaigus projektui, mokyklos bendruomenė turės įgyvendinti kūrybinį projektą, apibendrinantį įgytas patirtis.

E. Žiedas, mokyklos direktorius