Kaip ir kasmet lapkričio mėnesį mūsų mokykloje sujuda matematikos mylėtojai.

Lapkričio 3d. 3-4 klasių, 5-6 klasių ir 7-8 klasių komandos vyko į Salantus, A. Ivanausko komandinio matematikos uždavinių sprendimo konkursą, kuriame 5-6 klasių komanda (Dominyka Macaitė 5a, Vilius Juknys 5a, Eglė Raišuotytė 6a, Jorė Balčiūnaitė 6a, Auksė Paulikaitė 6a) užėmė II vietą.

Lapkričio 4 d. 9 - 10 klasių komanda (Justas Liebus 10a, Antanas Žvinklys 10a, Justinas Pabrėža 9a) vyko į Kretingą, matematikos uždavinių sprendimo konkursą.

Lapkričio 11 d. vyko rajoninė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 16 mūsų mokyklos mokinių. 5 klasių grupėje laimėjo Vilius Juknys (II vieta), 7-ų klasių – Eglė Pakštytė (I vieta). Vilius ir Eglė lapkričio 26 d. dalyvaus Kauno nacionalinės moksleivių akademijos organizuojamoje 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje.

Lapkričio 14 d. mokykloje vyko penktų klasių Matematikos protų mūšis.

Lapkričio 15d. netradicinę matematikos pamoką 6-ųjų klasių mokiniams vedė „Robotikos studijos“ vadovas Aurimas Mikužis.

Dėkojame mokyklos matematikos mokytojoms: Virginijai Butkuvienei, Vidai Zinčiukienei, Ievai Danylienei.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje matematikai ir loginiam mąstymui skiriama pakankamai dėmesio, nes „Matematika yra mokslų karalienė, o skaičių teorija – matematikos valdovė“ (F. Gausas).

IT ir matematikos metodinės grupės pirmininkė

Violeta Liuksienė