Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2016

Lapkričio 14-20 d.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – tai skaitymo iniciatyva suburianti bendram skaitymo džiaugsmui daugybę žmonių. Ši iniciatyva Šiaurės šalyse rengiama 20-tą, Baltijos šalyse - 19-tą kartą. Kasmet į šią iniciatyvą įsitraukia daugiau nei 2000 institucijų. Tai reiškia, kad dešimtys tūkstančių vaikų ir suaugusiųjų tuo pačiu metu 11 skirtingų šalių ir autonominių sričių Šiaurės ir Baltijos šalių regione klausosi to paties skaitomo teksto.

Kiekvienais metais Šiaurės šalių bibliotekų savaitė atspindi ir tam tikrą temą, šių metų tema - ateitis.

Tinklalapis: http://www.bibliotek.org/lt

Skaitomos ištraukos:

1) Stian Hole Garmanns sommer (Garmano vasara) arba Tove Jansson Tėtis ir jūra – jauniesiems skaitytojams (vaikams)

2) Jaunimas iš Grenlandijos Allatta! 2040 (Rašyk! 2040) – vyresniesiems skaitytojams (paaugliams)

Gargždų „Kranto“ mokykloje

taip pat vyks ištraukų skaitymai

integruoti į tam tikrų dalykų pamokas

Lapkričio 14 d. (pirmadienį):

• 3 pamoka su Audrone Remeikiene ir 8c klase

• 4 pamoka su Sigita Sičiūniene, Audrone Remeikiene ir 5b klase

• 13:30 val. su prailgintos dienos grupe ir Ramune Gudirgiene

Lapkričio 15 d. (antradienį):

• 1 pamoka su V. Mažeikiene ir 4c klase

• 2 pamoka su J. Gilvonauskienė ir 3c klase

Lapkričio 16 d. (trečiadienį):

• 1 pamoka su Giedre Juciene ir 4b klase

• 4 pamoka su Virginija Milakniene ir 3b klase

Jei nepavyks sudalyvauti tokioje pamokoje, kurioje vyks skaitymai, nepamiršk, kad ir namie visuomet yra žmonių, kurie laukia tavo dėmesio. O kas labiau suartina, jei ne puodelis karštos arbatos ir kartu skaitoma knyga?

Junkis prie skaitytojų būrio ir tu!