Spalio 24-28 d. „Kranto“ mokykloje mokinių prezidentūra paskelbė akciją „Spalvų savaitė“. Pirmadienį visi vilkėjo uniformas, antradienį mokiniai rengėsi raudonai, trečiadienį – mėlynai, ketvirtadienį – baltai, o penktadienį nešini savo moliūgais krantiečiai ėjo vilkėdami geltonos ir oranžinės spalvos rūbais.

Mokinių prezidentūra visą savaitę tikrino klases ir fiksavo kuri klasė geriausiai buvo pasiruošę spalvų akcijai.

„Spalvų savaitę“ vainikavo diskoteka į kurią mokiniai rinkosi „pasidabinę“ Helovino tema.

Mokinių prezidentūros koordinatorė

Vaida Zacharevičienė