Spalio 6 d., ketvirtadienį, Savivaldybėje lankėsi Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai ir jų mokytoja Virginija Milaknienė.

Mažieji svečiai pamatė Savivaldybės salę, sužinojo, kaip balsuoja Savivaldybės tarybos nariai, kokius sprendimus jie priima ir kaip jie įgyvendinami, pasižiūrėjo Savivaldybės išleistų įdomių reprezentacinių leidinių.

Apie savo darbą jiems papasakojo ir Savivaldybės vadovai – meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. Už teisingus atsakymus apie Savivaldybę mokiniai gavo dovanėlių.

Vaikus ypač sudomino mero Vaclovo Dačkausko Vietos savivaldos dienos proga gauto Auksinės krivūlės riterio apdovanojimo regalijos.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Virginija Milaknienė