Kalbų mokėjimas atveria naujas duris, padeda plėsti akiratį, puoselėti tolerantiškumą, plėtoti verslą ir rasti naujų draugų. Daugiakalbystė – tai didelis kalbų įvairove besiremiančios ir ją puoselėjančios Europos ir viso Pasaulio turtas.

Šiemet užsienio kalbų metodinė grupė kartu su lietuvių kalbos metodine grupe pakvietė 5-10 klasių mokinius į protų kovą „Europos kalbos ir ne tik...“. Dalyviai atsakinėjo į rimtus, įdomius ir šmaikščius klausimus, kuriuos parengė anglų bei lietuvių kalbų mokytojos.

Džiaugėmės mokinių noru žinoti daugiau. Visiems dalyviams buvo padovanoti knygų skirtukai, o sumaniausia ir išradingiausia komanda buvo apdovanota saldžiu prizu.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė