Rugsėjo 8-osios rytą mokyklos direktorius E.Žiedas priminė, kad nuo šio rudens pradedame dirbti pagal atnaujintas lietuvių kalbos ir literatūros programas, kad ypatingas dėmesys skiriamas raštingumui (diktantų, atpasakojimų, rašinėlių rašymui) ir pakvietė mokyklos mokytojus pasitikrinti raštingumo žinias.

Lietuvių kalbos mokytojos su visų klasių mokiniais kalbėjo, diskutavo temomis „Ar esame raštingi?“, „Kokios XXI amžiaus raštingumo problemos?“, „Kokį žmogų galime vadinti raštingu?“, o vėliau visi mokiniai rašė žodžių diktantą, rinkome kiekvienos klasės raštingiausią mokinį.

Lietuvių k. mokytoja Sigita Sičiūnienė