2017 m. sausio 25 d. „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis rusų kalbos dailiojo rašymo konkursas.

Dalyvavo Dovilų, Ketvergių, „Kranto“ pagrindinių mokyklų, „Minijos“ progimnazijos, „Vaivorykštės“, Priekulės, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijų moksleiviai.

Džiugino gausus dalyvių būrys (30), jų gražūs darbai. Mūsų mokyklai atstovavo šeštokės Bernadeta Jasaitė, Emilija Kataržytė, Ieva Rankelytė, Gabrielė Šakalytė ir septintokė Patricija Šiaulytė. Mokines konkursui ruošė mokytojos Erika Rybakova ir Janina Žemgulienė. Darbai atrinkti į parodą.

Rajono rusų kalbos metodinio būrelio vadovė

Janina Žemgulienė