Lapkričio 27 dieną „Minijos“ progimnazijoje vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „Hard Nuts“, kuriame dalyvavo 15 komandų. Mokiniai įdomiai praleido laiką, parodė savo anglų kalbos žinias, išmintį apie gamtą, socialinę ir kultūrinę aplinką. Džiaugiamės mūsų mokyklos komandos „Sunny Days“ nariais: Greta Drakšaite, Emilija Jonauskaite, Viliumi Jukniumi, Vincentu Žiedu, Benediktu Motuzu ir Vakariumi Rudžiu, kurie geriausiai pasirodė ir iškovojo pirmąją vietą.

Anglų kalbos mokytojos

A. Jeriomenkienė ir R. Juodeikienė