Jau antrus metus mokykla džiugina ir motyvuoja mokinius dovanodama kelionę. Gruodžio 20 dieną gausus Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleivių būrys su mokytojais A. Jeriomenkiene, J. Feigyte ir G. Ratkumi vyko į Vilnių. Moksleiviai apsilankė Televizijos bokšte, pasivaikščiojo po senamiestį, o vakare vyko į televizijos laidos „X Faktorius“ finalo filmavimą.

Tai kalėdinė dovana mokiniams, kurie užėmė prizines vietas rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose, sportinėse varžybose, aktyviems mokyklos prezidentūros nariams ir 7a klasei, kuri mokyklos skelbtame konkurse, dėl gyventojų pajamų mokesčio 2 % dalies lėšų rinkimo, užėmė pirmą vietą.

Mokytoja Alma Jeriomenkienė