„Kranto“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Rankelienė kasmet kviečia susiburti visą bendruomenę organizuodama temines akcijas. Šiemet organizavo kūrybinių darbų akciją „Skamba Kalėdų varpai“, iš anksto parengė nuostatus, kuriais vadovaudamosios 1-10 klasės kūrė kompozicijas. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas Kalėdų varpui, skelbiančiam švenčių pradžią. Kūrybiniuose darbuose turėjo išryškėti Kalėdinio varpo reikšmė – kvietimas pabūti drauge, susitelkti, pamąstyti. Buvo raginama kurti naudojant kuo įvairesnes ir natūralesnes („draugiškas aplinkai“) medžiagas, atlikimo technika nebuvo ribojama.

1c klasės mokytoja J. Feigytė džiaugėsi mokinių ir tėvų bendradarbiavimu. 2b klasės mokytoją V. Milaknienę nustebino mokinių tėvų geranoriškumas, aktyvumas, išradingumas, pasirinktos natūralios medžiagos. 2c klasės mokytoja J. Gilvonauskienė taip pat pasidžiaugė mokinių ir tėvų kūrybiškumu, originaliomis idėjomis. 4a klasės mokytoja D. Raudienė pabrėžė mokinių savarankiškumą, kūrybiškumą, gėrėjosi nuostabiomis kompozicijomis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Rankelienė akcentavo, kad bus vertinamas darbų estetiškumas, originalumas, užbaigtumas, meninė raiška. Dalyvių apdovanojimas vyko per Kalėdinius vakarus atskiruose klasių koncentruose.

Lietuvių kalbos mokytoja S. Sičiūnienė