Gruodžio 15 d. vyko Gerumo pamoka, kurios metu aptarti mokyklos bendruomenės labdaringi darbai. Pamokoje dalyvavo mokiniai, mokytojai ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Gargždų viltis“ ir VŠĮ „Revilita“ vadovė Rekvita Bagdonienė, paramos fondo „Ateities banga“ pirmininkas Vytautas Čeledinas , kuriems renginio metu mokyklos bendruomenė perdavė akcijos „Įsupkime gerumą“ metu surinktus 220 eurus. Už įvairių organizacijų paaukotus pinigus Gargždų miesto parke bus įrengtos sūpynės judėjimo negalią turintiems vaikams. Specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniams bendraamžiai padovanojo knygų, įvairių stalo žaidimų. Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam bendruomenės nariui, ypatingai tėveliams, už atjautą ir aukas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Violeta Petrošienė