UAB „Mars Lietuva“ mokykloje organizavo edukacinius užsiėmimus antrų klasių mokiniams „AŠ MOKAUSI BŪTI ATSAKINGAS UŽ SAVO AUGINTINĮ“.

Antrokus itin sudomino praktiniai mokymai su šunimi. Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro ir Kaniterapijos asociacijos mokymų dalyvė Loreta Jurkuvienė kartu su „Mars Lietuva“ įmonės atstovais pateikė vaikams daug praktinių patarimų apie saugų elgesį su gyvūnais, analizavo video ir stendinę medžiagą. Šmaikščiai, tikslingai buvo pateikti įdomūs faktai apie šunų ir kačių elgseną, primintos augintinių priežiūros taisyklės.

Džiugu, kad mokykloje vyko prasmingi ir interaktyvūs užsiėmimai, kuriuos organizavo profesionaliai pasirengę ilgamečiai ugdymo įstaigos socialiniai partneriai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė