2015 lapkričio 20 į Vilnių iš visos Lietuvos rinkosi jaunieji geologai į 26-tą respublikinę olimpiadą. „Kranto“ pagrindinės mokyklos komandą sudarė šeštos klasės mokinys Liutauras Grigonis (I grupė), devintokė Ugnė Benetytė (II grupė) ir dešimtokas Laurynas Stalmokas (III grupė). Grupės padalintos pagal dalyvių klases, tad tarpusavyje „Gargždo“ geologai nekonkuravo. Mus lydėjo sėkmė - visose grupėse iškovojome I vietas ir parsivežėme tris aukso medalius. Už pergales gavome ir dovanų.

Olimpiadą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Buvome apgyvendinti Užupyje, Filaretų gatvėje. Vakare žiūrėjome Jaunimo teatro spektaklį Arvydo Juozaičio „Širdis Vilniuje“. Kitą dieną lankėmės Gamtos tyrimo centro Mineralogijos muziejuje.

Ačiū Liutaurui, Ugnei ir Laurynui už tokias šaunias pergales.

„Gargždo“ būrelio vadovė

Sigita Ivanauskienė