Lapkričio antrąją savaitę mokyklos aktų salėje pradinių ir žemesnių klasių mokiniams vyko netradicinės pamokos „Stiklas“, kurias vedė Lietuvos ir Latvijos stiklo meistrai. Mokiniai sužinojo, kurioje šalyje ir kada buvo išrastas skilas, kada jis pradėtas naudoti Lietuvoje, kokia medžiaga dažomas stiklas, kokia Europos šalis laikoma stiklo sostine ir daugelį kitų įdomybių, o už teisingus atsakymus – gauti prizų. Be to, mokiniai galėjo tiesiogiai stebėti ir patys dalyvauti stiklo gaminio formavimo procese. Visus sužavėjo svečių ne tik kaip stiklo meistrų, bet ir kaip puikių pedagogų meistriškumas, pamokų žaismingumas.