„Išsipildymo akcija 2015“ – jau tryliktus metus TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas didžiausias paramos projektas Lietuvoje. Mokyklos bendruomenės nariai prisijungė prie šios akcijos ir tarptautinę Tolerancijos dieną pasitinka galvodami apie sergančius vaikus. Lapkričio 6 d. mokykloje vyko „Pyragų diena“, kurios metu mokiniai, tėveliai, mokytojai, valgyklos darbuotojos savo pagamintais pyragais už sutartinę kainą dalijosi su kitais bendruomenės nariais.

Dieną „Pyragų turgelis“ vyko pradinių klasių korpuse. 5-10 klasių mokiniai skanavo pyragus ir kvietė aukoti vakare (diskotekos metu).

Surinkti 485 eurai, kurie pervesti „Išsipildymo akcijos“ organizatoriams ir bus skirti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame šios akcijos iniciatorei valgyklos vedėjai Vidai Gudauskienei ir šauniam jos kolektyvui už didžiausią pyragą, visiems mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams, kepusiems pyragus ir taip prisidėjusiems prie paramos tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui

Violeta Petrošienė ir Inga Rankelienė