Pažinimas – kaip ir šokoladas – kartais juodas, bet saldus!

Gargždų „Kranto“ mokykla jungiasi prie skaitymo skatinimo iniciatyvos ir imasi „šokoladinės“ akcijos. Jos metu sieksime pažinimo džiaugsmo per įvairias pamokas netikėčiausiais būdais.

Pagrindinė projekto esmė – šokoladas. Apie jį, jo sudėtį, istoriją, kilmę, naudą ar žalą, gaminimo technologijas ir panašiai mokiniai sužinos per tam tikrų dalykų pamokas. Skaitysime knygas, kurių antraštėje rasime žodį „šokoladas“. Rinksime, kaupsime ir sisteminsime visas šias žinias net 2 savaites, o po jų vyks viktorina, kurios metu išrinksime geriausius.

Kviečiame aktyviai dalyvauti visus 2-10 klasių moksleivius, nes prizai saldūs ir skanūs.

Informacijos kaupimo etapas:

2015-09-28 – 2015 10 12

Viktorina:

2015-10-14

Laimėtojų ekskursija į Klaipėdos šokolado ir karamelės fabriką „Roshen“:

2015-10-20

Vyresnioji bibliotekininkė