Šeštadienį, gegužės 21 d. „Kranto“ mokykla visus esamus ir buvusius mokinius, jų artimuosius bei mokyklos darbuotojus pakvietė į mokyklos bendruomenės „Kiemo šventę“.

Pranešimą „Kuo galime pasidžiaugti baigdami 2015-2016 m.m.“ tėvams per susirinkimą skaitė mokyklos direktorius Egidijus Žiedas. Kalbėjo ir mokyklos tarybos pirmininkė Vilma Grekštienė, parapijos klebonas kunigas kanauninkas Jonas Paulauskas, ankstesnis mokyklos direktorius Liudvikas Liutika.

Kieme buvo galima pasidairyti po „Pavasario mugę“, išbandyti jėgas dalyvaujant įvairiuose žaidimuose, atrakcijose bei pasidžiaugti šokančiais, dainuojančiais esamais ir buvusiais mokiniais. Renginio metu aktų salėje buvo eksponuojama mokinių, darbuotojų, tėvų darbų parodą „Mano pomėgiai“.

Nuotraukų albumas>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11