Jau žinomi Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo (VKIF) organizuojamų konkursų „Tavo žvilgsnis 2016“ ir „Kalbų Kengūra 2016“ rezultatai.

Vertimų projekte „Tavo žvilgsnis 2016“ dalyvavo 68 ketvirtų-dešimtų klasių mokiniai. Geriausių vertimų autoriais pripažinti 16 mokinių (15 anglų kalbos ir 1 rusų kalbos).

Konkurse „Kalbų kengūra 2016“ savo žinias demonstravo 72 trečių-dešimtų klasių mokiniai, iš kurių 4 apdovanoti Auksinės Kengūros diplomais, 6 Sidabrinės Kengūros diplomais ir 3Oranžinės Kengūros diplomais (12 anglų kalbos ir 1 rusų kalbos).

Džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais ir jų užsienio kalbų mokytojomis.

 

 

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Sonata Mineikienė

 

„Kalbų Kengūra 2016“

 

Anglų kalba

 

Auksinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Vincentas Žiedas

4a (1-as lygis)

195

Alma Jeriomenkienė

Džiugas Sutkevičius 8a (3-as lygis) 195

Alma Jeriomenkienė

Žanas Zabėlius 8a (3-as lygis) 195

Alma Jeriomenkienė

Žygimantas Jucys 6b (2-as lygis) 194,5

Vilma Žvinklienė

 

 

Sidabrinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Gerda Dorotėja Žiedaitė

6c (2-as lygis)

193,75

Sonata Mineikienė

Marija Stalmokaitė 7a (3-as lygis) 193,25

Alma Jeriomenkienė

Ugnius Šlevinskis 8a (3-as lygis) 192,75

Alma Jeriomenkienė

Tomas Danivskis

6b (2-as lygis)

192,5

Sonata Mineikienė

Mantas Ansevičius

5b (2-as lygis)

192,5

Renata Juodeikienė

Laurynas Stalmokas 10b (4-as lygis) 192 Sonata Mineikienė

 

 

Oranžinės Kengūros diplomai

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Gabija Kažukauskaitė

7b (3-as lygis)

191,75

Renata Juodeikienė

Emilija Stankutė

3a (1-as lygis)

191

Alma Jeriomenkienė

 

Rusų kalba

 

Oranžinės Kengūros diplomas

Vardas, pavardė

Klasė

Taškai

Mokytoja

Lukas Markulis

8d (1-as lygis)

190,25

Erika Rybakova

 

* * *

 

Vertimų ir iliustracijų konkursas

Tavo žvilgsnis 2015“

 

Anglų kalba

Vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

Aleksas Dromantas 4b Renata Juodeikienė
Gabija Meškytė 4b Renata Juodeikienė
Darija Sermontytė 4b Renata Juodeikienė
Rugilė Birbalaitė 6b Sonata Mineikienė
Marija Stalmokaitė 7a Alma Jeriomenkienė
Džiugas Sutkevičius 8a Alma Jeriomenkienė
Anelė Dromantaitė 8b Renata Juodeikienė
Solveiga Danielkutė 8d Vilma Petkienė
Eva Dumbrauskaitė 8d Vilma Petkienė
Gabrielė Erminaitė 8d Vilma Petkienė
Patrikas Paškauskas 9a Sonata Mineikienė
Paulius Grekštas 10b Sonata Mineikienė
Greta Lavrentjevaitė 10b Sonata Mineikienė
Danielius Mileris 10b Sonata Mineikienė
Laurynas Stalmokas 10b Sonata Mineikienė

 

Rusų kalba

Vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

Ugnė Benetytė 9a Erika Rybakova

 

 

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2016 m. birželio 11 d.