Gegužės 19 d. Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose vyko respublikinis festivalis „Man smagu, tau smagu, tad pabūkime kartu“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos specialiosios lavinamosios klasės mokiniai: Odeta Sparnauskaitė, Nerijus Laugalis, Linas Grevys, Viktoras Grevys, Stanislovas Pareigis, Agnė Jurgaitytė, Edvinas Mickus, Deimantė Arlauskytė.

Vaikus ruošė Ringaudas Stoškus, o dainuoti gelbėjo 6-7 klasių mokinės: Marija Stalmokaitė, Neda Grikšaitė, Kamilė Milutytė, Valdonė Pakamorytė, Armanda El Khodari.