Balandžio 29 d. „Minijos“ progimnazijoje vyko šokio festivalis „Šokio sūkury“. Jame dalyvavo Klaipėdos rajono mokyklų 1-4 kl. mokiniai, kurių tarpe buvo ir „Kranto“ pagrindinės mokyklos šokių studijos „Skraja“ šokėjai. Viena atlikėjų grupė visus sužavėjo šokio originalumu, o kita žiūrovus stebino šokiu, su kuriuo liepos mėnesį vyks į moksleivių Dainų ir šokių šventę Vilniuje. Vaikus pasirodymui ruošė mokyklos choreografė Vaida Zacharevičienė. Renginio organizatorė pradinių klasių mokytoja B. Šutinienė.

Vaida ZACHAREVIČIENĖ

šokių mokytoja