Balandžio 22 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje griaudėjo devintas tarpklasinis šokių konkursas „Šokio griausmas 2016“. Šiemet pasirinkta tema – „Žvaigždės“. Visų laukiamas renginys prasidėjo bendru mokytojų ir mokinių tango, kurį šoko ir šio renginio sumanytoja bei organizatorė Vaida Zacharevičienė. Į Merlin Monroe vaidmenį įsijautusi renginį vedė žavi 8b klasės mokinė Anelė Dromantaitė, prie DJ pulto dirbo 9a kl. mokiniai Deivydas Kuprys ir Ugnius Gerlikas.

Mokyklos kiekviename kampelyje visą savaitę aidėjo muzikos garsai ir girdėjosi žodžiai „kairę“, „dešinę“, ,,stoti“, „tūpti“, ,,rankos“, „šypsotis“. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi 5–7 ir 8–10 klasių moksleiviai.

Konkursantus stebėjo ir vertino Gargždų „Minijos“ progimnazijos choreografė Asta Lukauskienė, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro renginių organizatorė ir choreografė Inga Palaitienė, buvęs ,,Žuvėdros“ šokėjas, „Zumba“ treneris Dovydas Veiverys.

Moksleiviai rinkosi jiems gerai pažįstamas pasaulinio garso įžymybes. Galėjome išvysti „Sigmą“, Elvį Prestley, Rihanną, Jasoną Derulo, Lady Gagą, Luką Grahamą, James Bondą, Adamsų šeimynėlę ir net dainų ir šokių ansamblį ,,Lietuva“.

Visus energija ir veržlumu sužavėjo 5a klasės mokinių pasirodymas, kurie šokio žvaigžde pasirinko vieną ryškiausių šių dienų britų dramenbeiso dainininkę Palomą Faith, dar žinoma kaip ,,Sigma“. Jie ir tapo 5–7 klasių grupėje pirmos vietos nugalėtojai. Nuo jų neatsiliko ir Elvis Prestley (6c – 2 vieta) bei Adamsų šeimynėlė (7a – 3 vieta). Visus nustebino 5b klasės pasirodymas. Šoko ne tik vaikai, auklėtoja, bet ir mamytės. Jie apdovanoti specialiu diplomu. Nominacija „Geriausias šokėjas“ atiteko 6c klasės mokiniui Gustui Pikturnai ir 7b klasės mokiniui Modestui Pečiulaičiui. 8–10 klasių grupėje ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo tiesiai iš projekto ,,Kadagys“ atvykęs šokių ir dainų ansamblis ,,Lietuva“ ( 9a kl.). Jie visus pakvietė į ,,Vakaruškas”. Skambi muzika bei energingas šokis (o gal ir patriotiškumas) padėjo jiems iškovoti pirmąją vietą. Puikiai pasirodė ir 8d (Rihanna ir Jasonas Derulo) bei 8b (Merlin Monroe ir Elvis Prestley) mokiniai.

Žiūrovų akį džiugino vakaro svečiai: Gargždų „Minijos“ progimnazijos šokių kolektyvas „Minijos vaikai“ (vadovė A. Lukauskienė), Vaivorykštės“ gimnazijos šokių kolektyvas „Feel it“ (vadovė S. Ruigytė), Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro, klubo „Draugystė“ šokių kolektyvas „Credo“ (vadovė I. Palaitienė), Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos kolektyvas „Skraja“ (vadovė Vaida Zacharevičienė).

Muzikos ir šokių griausmas nutilo, bet tik iki kitų metų.

Vaida ZACHAREVIČIENĖ

šokių mokytoja