Balandžio 25 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokinių komanda dalyvavo „Protų kovoje“, kurią surengė Gargždų J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus specialistės. „Protų kova“ vyko neįprastu būdu – tiesioginės transliacijos tiltu buvo jungiamasi su kitais Klaipėdos r. bibliotekų filialais ir juose esančios komandos kovojo tarpusavyje nuotoliniu būdu. „Protų kovoje“ varžėsi 5-8 klasių mokiniai iš 14 skirtingų bibliotekų filialų. Laimėtojais paskelbti Endriejavo bibliotekos filialo komanda, pasivadinusi „Draugystė“, na o „krantiškių“ komanda, nors ir pretenzingai pasivadinusi „Eruditai“, šįkart liko 8.

„Protų kova“ vaikams pasirodė sunki, bet įdomi ir neįprasta. Teko gerai „pakratyti galvas“ ir prisiminti skaitytą literatūrą, mat klausimai buvo susiję su knygomis, rašytojais ir bibliotekomis. O kaip gi kitaip, jei 2016 – bibliotekų metai.

 

1 2 3 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2016 m. balandžio 27 d.