Kaip nepasiklysti tarp informacinių technologijų terminų ir kompiuterinių programų gausios pasiūlos? Kurią programą galima tikslingai pritaikyti mokykloje ugdant mokinių kūrybiškumą, mokant užsienio kalbos, kuriant pristatymus įvairiomis temomis ir kt.?

Atsakymus į šiuos klausimus išgirdome dalyvaudamos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projekto „Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)“ dviejų savaičių informacinių technologijų kvalifikacijos tobulinimo kursuose „IKT apimantis mokymas“, kurie vyko Maltoje. Kursus organizavo ETI (Executive Training Institute). Lektorius buvo IT specialistas ir anglų kalbos mokytojas iš Škotijos Douglas Matheson. Mokymuose dalyvavo penkiolika mokytojų iš įvairių Europos šalių – Ispanijos, Rumunijos, Vokietijos, Belgijos, Vengrijos ir Lietuvos. Tai buvo anglų, lotynų, rumunų, vokiečių kalbų, biologijos, informacinių technologijų ir kitų mokomųjų dalykų specialistai.

Turėjome galimybę teorines žinias pritaikyti praktikoje. Kursų metu sukūrėme tinklapį anglų kalba, kuriame yra mokomoji medžiaga žodyno įtvirtinimui 8 klasėje. Naudojant internetinės svetainės kūrimo įrankį V. Žvinklienė sukūrė „Erasmus+“ KA1 projekto „Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)“ (http://sekmemokykloje.wix.com/erasmuskrante) ir V. Petkienė ,,UNESCO „Kranto“ pagrindinėje mokykloje“ (http://unescokrante.wix.com/unesco-krante) internetinius tinklalapius.

Įgyta IKT patirtis suteiks daugiau pasitikėjimo kuriant bendras veiklas kartu su mokiniais, ruošiant metodinę mokomąją medžiagą bei gilinantis į technologijų subtilybes. Kursai vyko nuo kovo 21d. iki balandžio 1d.

 

 

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Žvinklienė ir V. Petkienė

 

Pastaba: Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2016 m. balandžio 15 d.