Balandžio 4 d. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Agluonėnų filiale vyko Agluonėnų pagrindinės mokyklos IT mokytojos Daivos Kačinskienės suorganizuotas Klaipėdos rajono mokyklų 7–8 klasių informacinių technologijų konkursas „Baitukas 2016“. Konkurse dalyvavo vienuolikos rajono mokyklų komandos (iš viso rajone tokių mokyklų yra 17).

Pirmąją vietą iškovojo mūsų mokyklos komanda (Gytis Kalvis 8d kl., Džiugas Sutkevičius 8a kl., Eidenis Kasperavičius 8b kl., IT mokytoja Violeta Liuksienė). Antroji vieta atiteko Lapių pagrindinės mokyklos komandai, o trečioji – Ketvergių pagrindinės mokyklos komandai. Atlikę užduotis mokiniai ėjo pasivaikščioti po Agluonėnus su istorijos mokytoja Birute Adele Studencova ir jos ruoštomis jaunosiomis gidėmis Emilija Jasaite ir Gabriele Grevyte. Merginos svečiams papasakojo, kuo ši gyvenvietė yra išskirtinė.

Violeta Liuksienė