Balandžio 5 d. mokykloje vyko žiniakovė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Žiniakovėje varžėsi 7-8 klasių komandos po 6 mokinius. Komandoms teko įveikti įvairias užduotis ir atsakyti į pateiktus klausimus kultūros/istorijos, bibliotekos, literatūros ir kūrybos etapuose. Komandų pasirodymus ir žinias vertino komisija: mokyklos direktorius Egidijus Žiedas, mokinių prezidentūros atstovas Laurynas Stalmokas ir Gargždų J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Daiva Ringienė. Geriausiai 7 klasių kategorijoje pasirodė 7a klasės komanda, pasivadinusi Jeriomenkiukais, o 8-tokų kategorijoje laurus nuskynė ir varžovams „malkų pakrovė“ 8d klasės komanda šmaikščiai pasivadinusi „Malkos“. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, dideliu šokoladu, simboliškai pavadintu „Pergalė“, ir edukacine išvyka į Šiaulius.