Š.m. kovo 18 dieną „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyko anglų kalbos edukacinis renginys „Protų kovos“ Klaipėdos rajono 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokiniams. Šio projekto temaDidžioji Britanija, jos istorija, geografinė padėtis, kultūra bei tradicijos.

Mūsų mokyklai atstovavo jungtinė 9-10 klasių mokinių komanda „Googles“: Laurynas Stalmokas (10b klasė), Vytautas Valaitis (9a klasė), Patrikas Paškauskas (9a klasė), Antanas Žvinklys (9a klasė), Ugnė Benetytė (9a klasė), Raminta Gylytė (9a klasė) ir Danielius Mileris (10b klasė). Mokiniams sekėsi puikiai – laimėta I vieta.

Anglų kalbos mokytojos Sonata Mineikienė ir Vilma Petkienė džiaugiasi savo mokinių entuziazmu, noru tobulėti bei žinoti daugiau.

Sonata Mineikienė

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė