Šių metų kovo 22 d. Klaipėdos Sendvario progimnazijoje vyko respublikinė konferencija „Projektinės veiklos įtaka mokytojų ir mokinių kūrybiškumui“, kurios tikslas – apibendrinti ir skleisti įvairių lygių projektinės veiklos organizavimo gerąją patirtį.

Konferencijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai. Pranešimus skaitė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė (pranešimas „Kūrybiškumo raiška ir besimokančios bendruomenės aktyvinimas. Edukacinis projektas Klaipėdos rajono pradinių klasių mokiniams „Žiniuko mokyklėlė“) bei mokyklos vyr. bibliotekininkė Vitalija Valaikė (pranešimas „Pažinimas – kaip šokoladas – kartais juodas, bet saldus!“).

Renginyje mokytojai buvo skatinami dalintis gerąja patirtimi, įgyta organizuojant vietinę ir tarptautinę projektinę veiklą. Dalyviai buvo supažindinti su Lietuvoje veikiančių fondų galimybėmis finansuoti mokyklų projektinę veiklą. Pasidalinta kūrybinių metodų ir mokinių motyvaciją bei kūrybiškumą skatinančiomis veiklos idėjomis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Inga Rankelienė