Klaipėdos rajono dailyraščio „Rašyk dailiai“ ir diktanto konkursuose mūsų mokyklos mokiniai užėmė net 7 prizines vietas.

Džiaugiamės Greta Laurinavičiūte, 8b klasės mokine, 2016-03-10 dalyvavusią Klaipėdos rajono dailyraščio konkurse „Rašyk dailiai“ ir užėmusią III vietą (lietuvių kalbos mokytoja Sigita Sičiūnienė).

Taip pat džiaugiamės šiais mokiniais, 2016-03-16 dalyvavusiais ir užėmusiais prizines vietas Klaipėdos rajono diktanto konkurse: Aukse Paulikaite, 5a klasės mokine, užėmusią III vietą (lietuvių kalbos mokytoja Irena Žukauskiene), Gerda Dorotėja Žiedaite, 6c klasės mokine, užėmusią II vietą (lietuvių kalbos mokytoja Inga Litvinienė), Marija Stalmokaite, 7a klasės mokine, užėmusią II vietą (lietuvių kalbos mokytoja Irena Žukauskienė), Eideniu Kasparavičiumi, 8b klasės mokiniu, užėmusiu I vietą (lietuvių kalbos mokytoja Sigita Sičiūnienė), Vytautu Valaičiu, 9a klasės mokiniu, užėmusiu III vietą (lietuvių kalbos mokytoja Irena Žukauskienė), Laurynu Stalmoku, 10b klasės mokiniu, užėmusiu III vietą (lietuvių kalbos mokytoja Lina Pilkaitienė).

Lietuvių kalbos mokytoja Sigita Sičiūnienė