8a klasės mokinė Kamilė Mažonaitė (paruošė lietuvių kalbos mokytoja Irena Žukauskienė) ir 8b klasės mokinė Anelė Dromantaitė (paruošė lietuvių kalbos mokytoja Sigita Sičiūnienė) 2016-03-04 dalyvavo Jaunųjų oratorių šventėje „Gintariniai kalbos vėriniai“, skirtoje bibliotekų metams ir gimtosios kalbos dienai paminėti. Kalbėjo tema „Ar knyga gali prakalbinti ir gydyti žmogų?“. Mokinėms įteikti padėkos raštai ir medaliai. Šventę organizavo Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija, Klaipėdos Sendvario progimnazija.

Lietuvių kalbos mokytoja Sigita Sičiūnienė