Nuo šių metų organizuojama papildoma aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“ dalis „Išmanioji klasė 2016“, kurią organizuoja Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos (GIA), Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos, atliekas iš mokyklų veža bendrovė „Atliekų tvarkymo centras“.

Visos savivaldybės mokyklos nuo sausio iki birželio gali dalyvauti naujame „Mes rūšiuojam“ projekte, kurio metu daugiausiai naudotų mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių surinkusiai mokyklai bus įrengta išmanioji klasė. Projekto partneris interneto parduotuvė emobilus.lt žada laimėjusioms mokykloms skirti moderniausius planšetinių kompiuterių modelius.

Plačiau >>