2015 metų spalio mėnesį Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondas (VKIF) pakvietė Auksinės Kengūros diplomantus dalyvauti Kengūros projektų (istorijos, gamtos, geografijos ir įvairių kalbų) Lyderių ture.

Mūsų mokyklai atstovavo penki Anglų kalbos Auksinės Kengūros laimėtojai (Vincentas Žiedas iš 4c klasės, Emilija Srėbaliūtė ir Justas Vanagas iš 5a klasės, Marija Stalmokaitė iš 7a klasės ir Kamilė Mažonaitė iš 8a klasės). Dalyvių užduotis buvo parašyti rašinį pasirinkus vieną temą iš dviejų duotų. Moksleivius ruošė anglų kalbos mokytojos A. Jeriomenkienė, V. Žvinklienė ir S. Mineikienė.

Pagaliau žinomi rezultatai. Kalbų Kengūros 2015 Lyderių turo diplomu ir kelione į Berlyną apdovanotas 5a klasės moksleivis Justas Vanagas (mokytoja V. Žvinklienė) parašęs rašinį tema „You‘ll find different pets all over the world“. Jis yra vienas iš 57 Lietuvos moksleivių, laimėjusių tokį prizą. Pagyrimo raštu paskatinta 7a klasės moksleivė Marija Stalmokaitė (mokytoja A. Jeriomenkienė) pasirinkusi temą „How do you spend your weekend?“.

Džiaugiamės puikiais moksleivių ir jų mokytojų rezultatais.

Sonata Mineikienė

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė