Lapkričio 6-oji — Pyragų diena. Tikriausiai kiekvieno iš mūsų vaikystė kvepia močiutės ar mamos namuose keptu pyragu, o be šio gardaus kepinio vargu ar įsivaizduojame gimtadienius, Kalėdas ar Velykas.

Pyragų dieną pirmą kartą paminėjo ir 2a klasės mokiniai. Šią šventę paskatino surengti Viliaus ir Nedo mamytės, kurios iškepė skanius pyragus visai klasei. Tai puiki proga ne tik surengti jaukią šventę klasėje, kurios metu mokiniai mokosi gražaus bendravimo su draugais, bet supažindinami ir su Pyragų šventės prasme. Mokiniai sužino kodėl ir kam skirta ši diena.

Todėl tikiu, kad Pyragų šventė prasidėjusi šiemet mūsų klasėje taps gražia tradicija. Kitais metais mes ne tik vaišinsimės gardžiais mamyčių pyragais, bet ir prisidėsime prie „Išsipildymo akcijos“.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Rima Smirnovienė