2013-2014 m.m. mūsų mokyklos auklėtinės, A.Žiliūtė, G.Gagilaitė, A.Daugėlaitė, G.Gedvilaitė, G.Baužytė, dalyvavo programoje „The Duke of Edinburgh's International Award“ (Lietuva) ir įgijo bronzos apdovanojimus.

Štai vienos dalyvės atsiliepimai:

„Aš, Akvilė Žiliūtė, savanoriškai dalyvavau „Tarptautinių Jaunimo apdovanojimų“ programoje, kurioje siekiau bronzos apdovanojimo. Vykdydama vieną iš keturių man suteiktų užduočių, turėjau galimybę dirbti pradinukų pailgintos dienos grupėje, vesti netradicines pamokas, padėti mažiesiems daryti namų darbus, taipogi lavinti juos kitose veiklose.

Norėčiau pasidalinti įspūdžiais, patirtais netradicinėje pamokoje „Apie adventą“.

Aš, mano bendramintės bei etikos mokytoja R.Gudirgienė nusprendėme, jog pradinių klasių mokiniai būtų labai sužavėti įdomiais pasakojimais apie gražiausias metų šventes — Kalėdas bei Kūčias. Susirinkusios vaikų klasėje pradėjome dalintis savo patirtimi, juk vaikams daug smagiau klausytis istorijų iš mūsų gyvenimo, nei iš interneto ištrauktos „sausos“ medžiagos. Šiek tiek vėliau, baigę teorinę dalį, ėmėmės praktinių užduočių. Padalinę klasę pusiau, kad geriau būtų sukoncentruotas vaikų dėmesys, demonstravome, kaip gaminamos snaigės ir kalėdiniai žaisliukai. Vaikai išties buvo susidomėję mūsų veikla. Aš labai džiaugiuosi, galėjusi laisvą laiką panaudoti naudingai, užsiimti savanoriška veikla, juk taip gera žinoti, jog gali kažkam padėti.“

Mokytoja Ramunė Gudirgienė